Kovandovi s.r.o.

Muzeum čokolády a marcipánu

Soutěž Muzea čokolády a marcipánu v Táboře

Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře hledá talentované tvůrce sladkých exponátů z marcipánu či mléčné hmoty, do svých sbírek.

Chcete, aby mezi nimi byly i vaše práce? Potom máte jedinečnou šanci! Stačí poslat fotografie motivů, případně e-mailem na adresu majitelky  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na adresu společnosti - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Samozřejmě uveďte jméno a kontakt včetně telefonu, důležité jsou také informace o použitých materiálech a jejich spotřebě.

Obálku či e-mail označte heslem MUZEUM.

Tři nejlepší autoři obdrží materiál
na vyhotovení exponátu v hodnotě 500, 300 a 200 Kč.

Zřizovatelé Muzea čokolády a marcipánu si z fotografií vyberou u každého motivu tři nejlepší autory, zašlou jim odpovídající množství mandlového marcipánu a navrch balíček s potřebami a surovinami na pečení a zdobení od firmy Kovandovi s.r.o. v hodnotě 500, 300 a 200 Kč.

Zároveň dohodnou převzetí (odvoz) vyhotoveného díla a zajistí jeho vystavení v Muzeu čokolády a marcipánu v Táboře s uvedením jména, pracnosti apod. Podmínkou je, že všechna díla musí být z marcipánu (i mléčného) nebo z různých druhů fondánové hmoty, případně z čokolády, tedy materiálů, jež nepodléhají rychlé zkáze. Dorty s piškotem a krémy jsou nevhodné, ale můžete vytvořit maketu.

 

 

Kontakty:

Kovandovi s.r.o. Gastronomické dekorace a speciality

KOVANDOVI s.r.o.

Kotnovská 138, CZ39001 Tábor
Czech Republic

telefon: +420 565 492 227

Navšivte Kovandovi na Facebooku

 

Kovandovi s.r.o. Gastronomické dekorace a speciality